Ako sa šepkalo v kuloároch, speváčka Sima Martausová (31) mala ešte počas minulého roka tvoriť pár s bratom hviezdneho moderátora Viktora Vinczeho, Tomášom. Po nečakanom rozchode si však speváčku údajne zbalil fešný herec, ktorý je idolom mnohých žien!

Sima Martausová patrí k najväčším posledne objaveným talentom našej hudobnej scény a jej hviezda každým dňom prudko stúpa. Aj keď o svojom súkromí absolútne nehovorí, pred vyše rokom sa mala rozísť s priateľom, ktorého pustila k vode potom, ako sa na svadbe Adely a Viktora zoznámila s jeho bratom Tomášom.

Hoci sa Adela tešila, že do rodiny Vinczeovcov pribudne aj jej výborná kamarátka a Sima sa s Tomášom snáď zasnúbi, nestalo sa. Tomáš počas uplynulého roka ohlásil koniec vzťahu a každý si išiel po svojom.

Krásna speváčka ale neostala single dlho a momentálne má byť šťastná po boku fešného slovenského herca, ktorý je vďaka svojmu úsmevu a vypracovanému telu idolom mnohých žien. Reč je o Jurajovi Bačovi (31), ktorý hviezdil vo viacerých seriáloch: “Iskra medzi nimi zrejme preskočila pri nakrúcaní relácie Milujem Slovensko, čo bolo v novembri. Veľmi rýchlo si padli do oka. Koncom novembra už boli spolu,” prezradil zdroj portálu Topky. Sima a Juraj Bača sú teda zrejme tajným párikom! Uvidíme, kedy vyjdú so svojím románikom na verejnosť…

Sima Martausová už nie je sama
Po rozchode s bratom Viktora Vinczeho Tomášom má nový vzťah
Sima má randiť s fešákom Jurajom Bačom
Dvojica ale zatiaľ svoj vzťah tají…

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram, Facebook