Jedna z najobľúbenejších domácich hudobníčok len prednedávnom fanúšikov prekvapila, keď oznámila, že sa vydala za svojho priateľa Michala Magušina. Dvojica svoj vzťah absolútne neprezentovala na verejnosti, pričom speváčka nepovedala len životné “áno”, no zmenila si aj meno na Magušinová.

Z 33-ročnej rodáčky z Považskej Bystrice je dnes už vydavá pani a ako Magušinová predstavuje svoj prvý singel Slovo chlapa. Autorskú skladbu naspievala s Miťom Bodnárom, kým na jej nahrávaní sa podieľal Symfonický orchester Slovenského rozhlasu pod taktovkou Adriana Kokoša.

Ako Sima uviedla, skladbu napísala v čase, kedy čítala Sväté Písmo a opäť precítila jeho silu. “Slovo Chlapa je pieseň inšpirovaná Svätým Písmom a je o slove Krista, ktoré ma posilňuje, nadchýna, uzdravuje, inšpiruje, upokojuje, teší, a ktoré platí aj dnes,” napísala speváčka k piesni.

„Pieseň som zložila pôvodne pre jeden hlas, no keď sme ju mali ísť nahrávať, povedala som si, že by som chcela, aby sme ju spievali dvaja. Miťo Bodnár je môj kamarát a veľmi dobrý človek, ktorý má aj skvelú vlastnú tvorbu. Bol jediný, koho som si vedela v tomto duete predstaviť. Zdieľame rovnaké hodnoty, preto sme aj počas nahrávania mohli text piesne precítiť podobne,“ priblížila Sima.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simamartausova