Sima Martausová (33), ktorá si v rokoch 2018 a 2019 odniesla sošku z ankety OTO ako najobľúbenejšia speváčka, žiari šťastím. Sympatická rodáčka z Považskej Bystrice totiž len koncom pracovného týždňa priznala, že je z nej už vydatá pani!

Pesničkárka Sima Magušinová si svoje súkromie úzkostlivo stráži a aj napriek tomu, že sa mala v minulosti údajne stretávať s Tomášom Vinczem, bratom moderátora Viktora Vinczeho, či hercom Jurajom Bačom, po rokoch mlčania priznala až najnovší vzťah. A to hneď vo veľkom štýle! Napriek skutočnosti, že speváčka verejne nehovorila o žiadnom mužovi vo svojom živote, v piatok (18. júna) prekvapila svojich fanúšikov informáciou, že je z nej vydatá pani.

Brunetka povedala životné áno bývalému moderátorovi televízie JOJ Michalovi Magušinovi (32), pričom si vzala i manželovo priezvisko. „Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti. Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová,“ napísala čerstvá pani k dvom fotografiám. O čosi ústretovejší voči fanúšikom bol aktuálny zamestnávateľ mladomanžela, ktorý na sociálnej sieti Instagram zverejnil fotografiu dvojice priamo do tváre. Krásny pár, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dennikpostoj, simamartausova