Jedna z najúspešnejších speváčok novej generácie, ku ktorej vzhliadajú tisíce fanúšikov, prepadla emóciám. Potom, čo iba pred pár hodinami vydala nový singel Lovesong, sa jej totiž ozvala kolegyňa, ktorá Sime venovala doslova nádherné slová!

Obľúbená slovenská speváčka, raperka a textárka Sima si pre svojich fanúšikov pripravila prekvapenie, keď okrem nového merchu vydala aj nečakané EP s piatimi skladbami a jedným bonusom. Následne na YouTube zverejnila prvý singel s názvom Lovesong, ktorého videoklip má len pár hodín od publikovania viac ako 200-tisíc videní a stal sa nekompromisnou jednotkou v domácich trendoch.

Ako talentovaná umelkyňa prezradila, vizuál k skladbe natáčali s Tomym Kottym 24 hodín vkuse, pričom sa poďakovala celému tímu ľudí, ktorí na ňom spolupracovali. “Ďakujem za ten čas strávený v štúdiu s vami, je mi obrovskou cťou pracovať s takými profíkmi a hudobníkmi ako ste vy,” vyjadrila svoju vďaku s pokorou.

Už onedlho však okrem masívnej podpory fanúšikov dostala feedback aj od kolegyne z Českej republiky, ktorá je vo svete šoubiznisu doslova pojmom. Sime totiž v schránke pristála správa priamo od Lucii Bílej, pričom jej napísala: “Mám ťa rada, moja milá.. Tvoja kolegyňka z Čiech LB,” poslala raperke speváčka a pridala aj emotikon srdiečka.

Blondínka správe od zlatej slávice nemohla uveriť a poďakovala sa jej s tým, že by jej ani len nenapadlo, že o nej vôbec tuší. “Tvoj Instagram ma ukľudňuje. Si tak čistá duša. Si okúzľujúca, krásna, talentovaná bytosť, ktorú ľudia potrebujú. Už som s tebou dlho, opatruj sa, Simonka,” odvetila jej česká diva, pričom Sime okamžite vyhŕkli slzy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Lovesong

Zdroj: IG/simonahegerova | Video: YT