Simona Hegerová sa do povedomia divákov dostala ešte v šou Hlas Česko Slovenska, odvtedy postupne a vlastnými silami budovala úspešnú spevácku kariéru. Aktuálne je najpočúvanejšou ženskou interprétkou na streamovacích platformách, predáva tisíce nosičov a jej fanúšikovia sú jedni z najoddanejších. 

Večne usmiata kráska už 8 rokov tvorí harmonický pár s producentom Tomášom Gajlíkom, ale nie vždy bolo všetko ideálne. Ako štrnásťročnú ju totiž zneužíval majiteľ modelingovej agentúry. Až po rokoch sa rozhodla odkryť všetky detaily o nepríjemných zážitkoch a v podcaste Kristíny Kövešovej opísala, čo všetko sa dialo za dverami zatvorenej izby.

„Bol tam on a aj ona. V izbe mali dieťa, ona zrazu odišla, že ide uspať malú, a potom sa to stalo. Nespomínam si presne, čo mi potom povedal, cítila som sa, akoby moja myseľ opustila moje telo,“ hovorí so slzami v očiach.

Najviac jej v tomto období pomohol práve Tomáš a hudba. Vo svojej tvorbe zobrazuje silu žien, oblieka si čo chce, upravuje sa ako chce a tvrdí, že nikto nemá právo súdiť ženy na základe vzhľadu. Aj napriek tomu, že je medzi partnermi 17-ročný vekový rozdiel, ich vzťah berú vážne a skutočne sa ľúbia. Keď Sima na sociálnej sieti avizovala veľké prekvapenie, fanúšikom ihneď napadlo, že môže ísť o tehotenstvo.

Súhlasím, že byť tehotná je obrovská vec, ale nie je to jediná obrovská vec, ktorú môže žena vo svojom živote zažiť,“ odkazuje, no zatiaľ nechce prezradiť, o čo pôjde. Jediné, čo požaduje, je nachystanie šampusov. Čo by to mohlo byť?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simonahegerova, podcast Profil zločinu