Ako sa zdá, na Slovensku sa skutočne rodí nová hviezda. Po niekoľkých úspešných hitoch, ktoré sa okamžite dostali v YouTube trendoch na prvé miesto, valcuje raperka SIMA domácu scénu novým singlom. 

Prvý ročník talentovej súťaže The Voice bol okrem iných mimoriadne úspešný aj pre Trnavčanku Simu, ktorá sa z nevinného dievčatka so širokým úsmevom stala jednou z najpopulárnejších ikon mladej generácie. 22-ročná interpretka a autorka skladieb zaznamenala vydaním albumu FEMINA fantastický úspech, pričom každý vydaný singel sa stáva aj jednotkou na domácom trhu.

Tentokrát si hudobníčka pre fanúšikov pripravila nový singel „PRE TEBA“, ktorý venovala svojej najlepšej priateľke. „Volala som s ňou poobede, predtým, ako si sadla do auta a hovorila som jej, že sa vidíme o týždeň, pretože musím odovzdať album a že až potom budem mať trošku voľna. Ani vo sne by ma nenapadlo, že sa stretneme oveľa skôr, no v nemocnici. Večer som mala telefonát, že mala vážnu autonehodu. Krvácanie a opuch mozgu, udržiavali ju v umelom spánku. Každý deň som sa niekoľko krát modlila, prosila Boha, nadávala, keď sa niečo zhoršilo a ďakovala za každý jeden pokrok. Nevedela som napísať text k tejto skladbe, pretože jediné, nad čím som rozmýšľala bolo, kedy a či bude v poriadku,“ vyznala sa Sima k jednej z najintímnejších skladieb svojej kariéry.

Ako speváčka priznala, priateľka, pre ktorú singel napísala, nemá rada smutné texty, a preto sa jej snažila napísať skladbu na povzbudenie. „Som tak strašne rada, že ju mám… Ja len – nikdy predtým som jej to nepovedala a strašne ma to mrzelo… nechcela som vám o tomto celom príbehu hovoriť, ale potom som si povedala že MUSÍM. Musím, pretože nechcem, aby ste túto skladbu chápali ako klasický partyshit… Chcem, pretože musíte vedieť, že jedna sekunda vám môže ZMENIŤ alebo VZIAŤ život či blízku osobu… Chcem, pretože som tak neskutočne vďačná za to, že som ju v ten deň navždy nestratila,“ dodala Sima emotívne.

Zdroj: Instagram/SimonaHegerova, YouTube