Zuzana Porubjaková (34) priviedla nedávno ako seriálová Simča na svet dcérku Roxanu. Sympatická herečka sa však v tichosti stala dvojnásobnou mamičkou už aj v skutočnosti. S partnerom dali synčekovi netradičné meno.

Zuzka Porubjaková si získala sympatie divákov postavou šibnutej a po novom aj tehotnej Simči, ktorá hviezdi v rodinnom seriáli Oteckovia. Tá nedávno priviedla na svet dcérku Roxanu, z ktorej je Alex celý namäkko. Čo však vedel len málokto, je to, že tehotná herečka sa stala dvojnásobnou mamičkou aj v reálnom živote.

Ako uviedla pre Nový Čas, svojmu partnerovi Jurajovi priviedla na svet synčeka ešte v októbri. K dcérke Emke (4) tak pribudol roztomilý súrodenec, ktorému vybrali rodičia netradičné meno: “Porodila som v októbri, je to chlapček Oskar. Má sa dobre, všetko je v poriadku, sme zdraví, takže sa tešíme,” raduje sa Zuzka z maličkého blondiaka.

Hoci sa mnohé jej kolegyne hrnú krátko po pôrode naspäť do práce, herečka si plánuje dať načas a užiť si toto jedinečné obdobie. Ako totiž priznala, bude si môcť občas odbehnúť čosi odohrať či nadabovať, no na seriózny návrat na dosky a do televízie si budeme musieť počkať. Čerstvá mamička chce pracovné povinnosti zaraďovať do svojho diára postupne. Blahoželáme k synčekovi!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/oteckovia.markiza, zoomcastingtalents