Martina Šimkovičová (47) prežíva v rodinnom živote poriadne krušné chvíle. Po búrlivom rozvode s Igorom (44) sa napokon dohodli aj na starostlivosti o deti. Poslankyňa ale dostala od syna tvrdú ranu…

Bývalá tvár Markízy a súčasná nezávislá poslankyňa Šimkovičová to v súkromnom živote momentálne nemá najľahšie. Manželská kríza vyústila do búrlivého rozvodu, kedy si dvojica cez médiá posielala štipľavé odkazy.

Kým exmanžel Šimkovičovú obvinil z dlhodobej nevery s istým lekárom, s ktorým sa mala podľa jeho informácii stretávať, bývalá markizáčka zas prezradila, že manžel jej zhabal auto a sám mal s kýmsi udržiavať tajný vzťah. Súdne ťahanice sa však skončili a dnes už exmanželia sa dohodli aj na starostlivosti o deti.

Šimkovičová však dostala tvrdú ranu od svojho 15-ročného syna Marka, ktorý sa rozhodol bývať so svojím otcom a definitívne sa odsťahovať od mamy: “Syn sa tak nakoniec rozhodol, nechcel byť s matkou, chcel byť so mnou, tak je to takto. Ja som jeho rozhodnutie neriešil. Konečne je to celé už za mnou. So synom máme dobrý vzťah. K matke chodí veľmi sporadicky, ako sa mu chce, nechávam to naňho,” priznáva pre Nový Čas Igor, ktorý s exmanželkou komunikuje už len cez SMS. Ich dcérka Sofia (5) ostáva bývať so svojou mamou, no exmanžel sa s ňou podľa dohody môže vídať.

Šimkovičovej syn sa rozhodol po rozvode bývať s otcom…

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube