Martina Šimkovičová patrila kedysi k stáliciam televízie Markíza, no napokon sa pred rokmi rozhodla vrhnúť na politickú kariéru. Po odchode od Kollára však jej pôsobenie v parlamente nemalo dlhé trvanie, a tak sa blondínka na chvíľu stratila z očí verejnosti.

Momentálne však opäť rozbieha novú televíznu kariéru, pričom ostala verná spoločenským a politickým témam. Pohľadná blondínka sa aktuálne už niekoľko mesiacov prezentuje v televízií Slovan, kam pozýva viacerých známych hostí. Posledne zavítal do jej štúdia aj predseda Smeru Robert Fico, ktorý odchádzal po relácií takýto vysmiaty.

K novej kariére Šimkovičovej sa nečakane vyjadrila jej bývalá kolegyňa a ostrieľaná politická moderátorka Zlatica Puškárová. “To je každého vlastné rozhodnutie. Ja neviem, aké životné okolnosti ju k tomu priviedli. To zhodnotiť neviem. Prekvapením pre mňa je to preto, že Martina sa politike v Markíze nikdy nevenovala,” vyjadrila prekvapenie markizáčka pre Plusku.

Puškárová poznamenala, že Šimkovičovej relácia nie je klasicky politická, ale ide skôr o voľné rozprávanie: “My v Markíze máme inak nastavené politické relácie a aj kritériá na ne. Takže predpokladám, že relácia Martiny Šimkovičovej je iného formátu,” dodáva Puškárová, ktorá s exkolegyňou nie je vôbec v kontakte, no za čias Markízy si u nej ambície robiť politiku nevšimla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: RTVS, Televízia Slovan, IG/zlaticapuskarova