Poslankyňa a bývalá markizácka tvár Martina Šimkovičová (46) má momentálne obrovské starosti s bývaním. S blížiacim sa rozvodom musí riešiť, kam sa uchýliť, dokým neprebehne predaj luxusnej nehnuteľnosti v Rakúsku. 

Bývalá moderátorka Šimkovičová má na krku obrovské problémy s bývaním. Keďže sa blíži nepríjemný rozvod s manželom Igorom a jej dcéra odišla žiť do cudziny so svojim manželom Otom, poslankyňa musí premýšľať, kam sa podeje po predaji spoločnej luxusnej nehnuteľnosti v Rakúsku. Manžel mal pritom blondínku obviniť z nevery s lekárom Petrom Kotlárom, pričom prezradil detaily o svojom šokujúcom odhalení.

Ich obrovská hacienda sa ale zatiaľ dvojici predať nedarí a pravdepodobným dôvodom bola príliš vysoká cena 860-tisíc eur. To už pravdepodobne došlo aj samotným manželom, ktorí cenu luxusnej vily znížili na aktuálnych 650-tisíc eur. Kým ale reálne dôjde k predaju, musí blondínka vymyslieť, kam sa odsťahuje po odchode z domu. Zdroj z jej okolia ale portálu Pluska prezradil, že práve tu sa vyskytol veľký zádrhel: “Martina sa chce presťahovať do Bratislavy a kúpiť si tu byt, no má problémy s hypotékou,” priblížil problém.

Bývalá moderátorka, ktorá si už zrejme zvykla na luxus a pohodlie v Prellenkirchene, sa bude možno načas musieť uskromniť a uspokojiť sa aj s podnájmom. Aspoň do doby, kým neprehrmí nepríjemný rozvod, predaj vily ako aj kúpa nového bytu v Bratislave. Situácia začína byť zrejme nepríjemná, keďže aj nemalé výdavky za rakúsku vilu ostali údajne na pleciach Šimkovičovej potom, ako mal manžel úplne prestať finančne prispievať.

Martina sa bude musieť odsťahovať z luxusnej vily v Prellenkirchene
Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Pluska, Facebook, Tv Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.