Šimon Koleň sa až donedávna považoval za jedného z najviac “poslušných” farmárov, čo sa týka pravidiel. Zdá sa, že svoju povesť bude musieť po poslednom týždni trochu poupraviť. Po úteku z priestorov, kam siahaju kamery, opäť porušil nariadenie štábu!

Koleň sa po bujarej oslave v reality šou stal sluhom nasledujúceho týždňa. Dôvodom bolo jeho vytratenie sa z priestorov natáčania v spoločnosti partnerky Alex Minárikovej, čo malo za následok trest v podobe ich ohrozenia v hre o 75 000 eur.

Po danom prešľape sa mladík zo Štiavničky rozhodol opäť porušiť pravidlá v momente, keď si počas tancovania s ostatnými súťažiacimi zložil pracovný mundúr. „Sluhovia musia nosiť sluhovské oblečenie počas celej sluhovskej služby, zložiť si ho môžu len v noci, keď idú spať,” znie oficiálne nariadenie pre súťažiacich zo strany réžie.

Napriek tomu sa Šimon rozhodol uprednostniť svoje pohodlie počas zábavy, na čo upozornila i prítomná Martina Korkobcová. „Opováž sa ísť domov,” napomenula ho zrejme v domnení, že by farmára mohol čakať v šou podobný osud ako svojrázneho Minha. V jeho prípade predstavovalo zloženie mundúra poslednú kvapku a následný vyhadzov z hry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk