Simona Krainová patrí dlhé roky k najkrajším ženám československého šoubiznisu. Pravidelné cvičenie a zdravá strava sa pozitívne podpísali na jej postave a z dvojnásobnej matky sa stala žena s dokonalou postavou. K zdravému životnému štýlu sa snaží viesť aj svojich dvoch synov.

Česká topmodelka sa pred pár dňami rozhodla upozorniť na dôležitosť zdravej stravy nielen u dospelých, no aj v prípade detí. Fanúšikom vysvetlila, že sa snaží svojich synov Bruna a Maxa viesť k tomu, aby konzumovali zdravšie potraviny. Podľa jej slov im dopraje aj čokoládu, no s mierou.

Simona je totiž presvedčená, že spôsob stravovania vplýva na zdravie človeka. ,,Dá sa povedať, že snáď neexistuje choroba, ktorá by nesúvisela so štýlom nášho stravovania. A preto nie je nikdy neskoro venovať čas deťom a vysvetliť im zábavnou formou, aké potraviny majú benefity pre ich zdravie, a ktoré nie,“ napísala na sociálnej sieti.

49-ročná blondínka sa následne zamyslela nad konaním niektorých rodičov. ,,Najviac ma v reštaurácii desí pohľad na obézne deti, ktorým rodičia bez štipky zodpovednosti a rozumu už od raného veku vytvárajú návyk na všetky tie jedy plné cukru,“ hnevá sa Krainová, pričom okamžite vyvolala búrlivú diskusiu v komentároch. Mnohí rodičia ju podporili a súhlasili s jej názorom, no niektorí upozornili modelku, že deťom treba ,,dopriať“.

Fanúšikovia varovali dvojnásobnú matku, že čoraz viac zverejňuje fotografie či videá, kde jej deti jedia hranolky a pijú sladené nápoje. Iní jej slová považujú za absolútne pokrytectvo. ,,A čo návyk na jedy pichané do tváre?“ spýtala sa modelky jedna z dám. Je totiž známe, že Simona si dáva pravidelne aplikovať botoxové injekcie a v budúcnosti sa nebráni ani plastickým operáciám, ktoré jej pomôžu s mladistvým vzhľadom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simonakrainova  |  Foto: FB/Simona Krainová (official)