Jojkárska šou Take Me Out si získala pozornosť divákov aj vďaka kontroverzným účinkujúcim, ktoré pred kamerami vystúpili v poriadne odvážnych outfitoch. Jednou z hviezdičiek zoznamky sa stala aj Simona Butinová, ktorá od tých čias prešla výraznou zmenou.

Prsnatá tmavovláska Simona Butinová sa do povedomia divákov zapísala najprv v jojkárskej šou Nákupné maniačky, no ešte výraznejšie v zoznamke Take Me Out. Jej meno sa automaticky spájalo s predĺženými vlasmi, zväčšenými perami, umelým dekoltom, ako aj silným líčením.

Simona, ktorá má dnes už 30 rokov, sa však rozhodla postupne navrátiť k stále prirodzenejšiemu vzhľadu. V roku 2018 priviedla svojej láske na svet prvého syna Maxima a zbavila sa tiež svojich nadpojených prameňov, pričom vsadila na krátkovlasý look. Tým sa však zmeny v jej živote neskončili.

Brunetka sa stala v roku 2021 mamičkou i druhého syna Majkyho a aktuálne sa naplno venuje svojej rodinke. Kráska však pôsobí oveľa prirodzenejšie po tom, ako siahla po oveľa jemnejšom líčení. Uznajte, že zmena bývalej jojkárke rozhodne prospieva!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Simona KEDYSI

Simona DNES

Zdroj │ Foto: FB/Simona Butinova, Televízia JOJ