Simona Butinová, ktorá sa preslávila najmä prostredníctvom jojkárskej zoznamky Take Me Out, snívala o veľkých perách. Istá lekárka jej ale doslova zohavila tvár, pričom kráske ostali len oči pre plač. Zábery ako z hororu však vystriedala premena, po ktorej je zo Simony iná žena.

Simona Butinová, ktorá svojho času zahviezdila v Nákupných maniačkach, ale najmä v kontroverznej zoznamke Take Me Out, na seba pútala pozornosť veľkým poprsím a gigantickými perami. Málokto však tušil, že Simonina tvár si prešla doslova peklom potom, ako jej pery zohavila rovnaká klinika, na ktorej nedávno spálili tvár Kollárovej exmilenke Bátorovej.

Simona si pred šiestimi rokmi chcela nechať napustiť pery kyselinou hyalurónovou, no namiesto toho jej zrejme podali lacnú náhradu, takže pery tmavovlásky ostali zohavené a pritom jej opuchla aj časť tváre, foto >>> TU <<<. Kráska bola podľa vlastných slov pre portál Topky z hororového výzoru zúfalá a jej psychika išla dole vodou. Musela podstúpiť ročnú liečbu pomocou antibiotík, ožarovania a infúzií, aby sa z toho ako tak dostala.

Po troch rokoch sa odhodlala na zákrok na inej klinike, aby konečne dosiahla požadovaný výzor. Lekári jej hrčky na perách zamaskovali objemnými perami, čo prinieslo ďalšie komplikácie: „Keď bolo toho materiálu veľa, tak sa mi to začalo celé posúvať a vyzerala som už ako taká kačica, deformovalo mi to tvár, vyzerala som staršie, aj mi to kruhy pod očami vytváralo,“ šokuje Simona, ktorá takto vystupovala aj v šou Take Me Out.

Navštívila teda ďalšiu lekárku, ktorá jej konečne pomohla úplne zmeniť imidž a vrátiť sa k mladšej tvári. Merita Mazreka Simone po pôrode synčeka Maxa aplikovala botox do čela a žuvacích svalov, výplne do líc, spánkov, pier a brady. Napokon podstúpila mezoterapiu a treba uznať, že dnes Simona vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým, foto >>> TU <<<. Ako sama priznáva, v mladosti mala pekné pery, no vymýšľala, a tak aj dopadla. Po narodení synčeka sa jej ale výrazne zmenili hodnoty a vie, že sa chce vrátiť k čo najprirodzenejšiemu vzhľadu: „A ukázala som doktorke fotku, že by som chcela vyzerať znova tak, ako predtým,“ dodáva na záver. Sledujte tú neuveriteľnú premenu!

Simona s obrovskými perami počas zoznamky Take me out
Simona Butinová sa chce vrátiť k prirodzenému vzhľadu
Jej pery už nie sú také veľké, podstúpila viacero zákrokov
Názor na zovňajšok zmenila až po narodení synčeka Maxa

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram, TV Joj