Reality šou Farma sa blíži do absolútneho finále. Posledný týždeň pred semifinále štandardne predstavujú návštevy zo strany rodín účinkujúcich, a tak mohli diváci vidieť prvé stretnutie zamilovanej Alex s jej nádejnou svokrou- Šimonovou mamou.

Šimon a Alex si v drsnej reality šou len nedávno vyslúžili trest za vážne porušenie pravidiel. V opojení opustili priestory natáčania so zámerom prejavovania si intímností, s čím sa mladý študent zo Štiavničky najnovšie zdôveril aj svojej rodine po ich príchode na statok.

Vďaka ich návšteve si diváci mohli vypočuť i názor Šimonovej mamy na nádejnú nevestu- kontroverznú Alex Minárikovú, ktorá sa len nedávno ostro pustila do súperky Natálie. „Čo sa týka Alex, čakala som, že je vyššia, ale je v pohode,” povedala narovinu a následne si neodpustila i nečakaný odkaz na adresu bývalých partneriek jej syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja mu prajem, aby bol šťastný, a to je jedno či to bude Alex alebo ktokoľvek iný, ale nech už nie je sklamaný. To pre mňa je gro,” zakončila úprimne, zatiaľ čo Mináriková netajila, že má z návštevy Šimonovej rodiny zmiešané pocity.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk