Pred dvoma týždňami sme vás informovali o prípade týranej Slovenky, ktorá bola fyzicky aj psychicky ničená svojim manželom dlhých 11 rokov. Je to už rok, čo nabrala odvahu a na polícií podala trestné oznámenie. Rozsudok však padol len pred pár dňami a dvojnásobnú matku dostal úplne na kolená.

Simona sa nedávno rozhodla so svojím smutným príbehom podeliť na sociálnej sieti. ,,S mužom som bola 11 rokov a bitku od neho som dostávala pravidelne, prvýkrát to bol prasknutý bubienok, ruka, noha, zlomené rebrá, dokopal ma v tehotenstve a prišla som o dieťa. Vždy to bolo o tom, že sa to už nestane a PREPÁČ,“ napísala v úvode úprimnej spovede.

Mladá mamička si tak prešla peklom, ktoré sa stalo súčasťou jej každodenného života. Zlom nastal v momente, keď jej manžel zaútočil aj na ich deti. Pred rokom naňho podala trestné oznámenie, pričom rozsudok padol iba pred pár dňami. ,,Kvalifikovali to ako priestupok, ktorý môže byť na mieste pokutovaný alebo ho môžu úplne oslobodiť,“ uviedla zúfalá žena pre cas.sk.

Z právneho systému na Slovensku je Simona sklamaná, a predovšetkým znechutená. Aj napriek tomu, že je so silami na dne, rozhodla sa podať odvolanie a bojovať za spravodlivosť. Do prípadu sa údajne zapojila aj ministerka vnútra Denisa Saková, ktorá nariadila metodickú previerku postupu vyšetrovateľky a jej nadriadeného pri vyšetrovaní. Je však isté, že ťažko skúšaná žena si opäť bude musieť prejsť súdnym procesom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zbitú Slovensku si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Pixabay