Muzikálová speváčka Sisa Sklovská a podnikateľ Juraj Lelkes rozhodne patria k najvýraznejším manželom v domácom šoubiznise. Neraz sa im podarilo zaujať verejnosť veľkolepými oslavami či svadbou, nehovoriac o kontroverzných outfitoch. Niet sa čo diviť, že aj ich vzájomné darčeky musia byť niečo extra.

Manželia Lelkesovci sa nedávno zúčastnili oslavy, ktorú zorganizovala televízia JOJ. Juraj sa pri tejto príležitosti rozhodol pochváliť darčekom, ktorý dostal od svojej manželky na 70. narodeniny. Ide o náramok, ktorý má vyjadrovať mužský i ženský princíp, pričom sú na ňom vyryté iniciály S a J. Dokonca dostal názov ,,Intergalaktická dualita lásky“.

Luxusný šperk obsahuje čierne i biele diamanty, tahitské perly, a taktiež aj kúsok meteoritu. Je jediný svojho druhu a Silvia s hrdosťou vyhlásila, že originál bol vyrobený výlučne pre jej manžela. ,,Mám jednu špičkovú dámu, ktorá sa venuje špeciálnym šperkom. Povedala som, že chcem náramok, aký nemá nikto, aký ešte nikto nevidel a nikto nemal na ruke. Bola to pre ňu výzva, poslala mi viacero návrhov a výsledok stojí za to. Je naozaj veľmi exkluzívny a atraktívny,“ vysvetlila speváčka pre magazín Šarm.

Darček pre Juraja si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Sisa Sklovska