Speváčka Sisa Lelkes Sklovská patrila dlhé roky k exkluzívnym hosťom Plesu v opere. Spoločne s manželom Jurajom Lelkešom si užívala príchod do Slovenského národného divadla, kde na ňu mierili všetky reflektory a kamery. Po verejnom prešľape na pódiu sa však veľmi rýchlo dostala na čiernu listinu honosnej akcie.

Muzikálová speváčka sa pred štyrmi rokmi dopustila poriadneho prešľapu, keď v priebehu vystúpenia hlavného hosťa Ricka Astleyho stratila sebakontrolu. Sisa totiž vyšla na pódium, vytrhla zahraničnej hviezde z ruky mikrofón a začala spievať. Mnohí hostia, ale aj organizátori to považovali za nezdvorilé, a zároveň týmto konaním hrubo porušila protokol. Odvtedy už Sklovská zrejme nie je v Slovenskom národnom divadle vítaná.

Známa tmavovláska však miluje pozornosť a príležitosť zažiariť sa jej naskytla vo Veľkej Lomnici, kde vystupovala na Plese medikov. Následne sa spoločne s manželom Jurajom mala presunúť do Žiliny, kde ju čakalo ďalšie vystúpenie. Kým hostia v historickej budove v Bratislave plesali, speváčka si tak zarobila poriadny balík.

Prešľap Sisy Sklovskej na Plese v opere

Foto: YouTube  |  Video: YouTube