Je to pár dní, čo sa bývalá markizáčka posťažovala, že má veľký problém so svojimi novými susedmi. Podľa jej slov má byť atakovaná vulgarizmami takmer každý deň, pričom sa bojí o svojho synčeka. Na jej tvrdenia však zareagoval aj slovenský moderátor, ktorý údajne patrí do skupiny terorizujúcich susedov. Jeho slová však úplne menia situáciu.

Jana Kállayová sa dostala do povedomia divákov vďaka účasti v tretej sérií reality šou Farma. Kontroverzná blondínka vedela poriadne prekvapiť svojimi vyjadreniami a na statku sa dokonca pobila so súperkou. Po tom, ako sa vypli všetky kamery a skončilo sa natáčanie, sa však upokojila a rozhodla sa usadiť. Spoločne s manželom Jakubom a synom Jankom sa nedávno presťahovali do domu v maďarskej Rajke.

Exfarmárka má však vážny problém s novými susedmi, ktorí ju majú terorizovať. „Pri dome sa nám vyhrážal sused. Už som volala aj maďarských policajtov. Kúpili sme nový dom a hneď problémoví susedia. Jednému som už dala aj na papuľu,“ priznala Jana pre plusku.sk Pravidelne má byť totiž údajne častovaná nadávkami na jej osobu v dôsledku čoho sa bojí o syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na tvrdenia Kállayovej však zareagoval aj jeden zo susedov Peter Tarasovič, ktorý je zhodou okolností moderátorom v rádiu Jemné. „Každého jedného z nás už táto pani, ktorá – ako som sa dočítal na vašom webe – žije usporiadaným životom, verbálne napadla. Vykrikovala, že sa začne vojna Bratislavy proti východu. Susedu letušku volá zásadne len “tá ku*va”, ja som “bu*erant z východu”, lebo jazdím na malom hybridnom aute a mám ŠPZ z Prešova. Dohodli sme sa, že jej verbálne útoky budeme ignorovať,“ vysvetlil rádiový spíker tiež pre plusku.sk.

Kedysi známa žena sa má však uchyľovať k poškodzovaniu ich majetku, keďže im začala rezať gumy. Situácia sa však mala rapídne zhoršiť. „Zaútočili na mňa 31.7. medzi 17.00 a 18.00, chrbát ale začal bolieť až potom, keď pominul primárny šok a stres. Okrem toho sa mi vyhrážali. Jana mi ešte kričala, že ma zabijú… Že skončím priviazaný s hlavou na koľajniciach… V noci som bol na Antolskej, kam ma odviezli kolegovia. Vyšetrenia ukázali podliatiny, prasknutý stavec, vysoký tlak a pulz… Potvrdené napadnutie,“ tvrdí Tarasovič, ktorý podal aj trestné oznámenie. Zdá sa, že spor susedov bude musieť nakoniec vyriešiť polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Peter Tarasovič, markiza.sk, Facebook/Jana Kallayová F7, Pixabay