ŠKANDÁL Geissenovcov! Robert skončil za mrežami: Polícia ho zatkla za..!

Dátum:

Geissenovci si až doposiaľ užívali svoje obrovské bohatstvo a cestovali po mnohých krajinách, pričom v niekoľkých majú zakúpené aj vlastné luxusné nehnuteľnosti. Okrem šoubiznisu sa dvojica venuje realitám, no predávajú aj vlastnú značku oblečenia. 

Carmen a Robert Geissenovci sú notoricky známe postavy šoubiznisu, pričom pokrik „Roooobert“ už medzi masami zľudovel. Vtipná dvojica, ktorá vychováva dve dievčatá, sa preslávila v šou, v ktorej cestovala po svete a zažívala nečakané trable milionárov. Nedávno sa pritom do sympatickej blondínky obuli fanúšikovia, keď ju prirovnali k veverici.

Aj bohatej dvojice sa týka pandémia koronavírusu a Carmen dokonca vyzradila fanúšikom, ako znížiť riziko nákazy netradičným receptom. Aktuálne má však ešte oveľa väčší problém. Speváčka totiž na Instagrame zhrozene potvrdila škandalóznu informáciu, že jej manžela Roberta zatkla 7. marca v Španielsku polícia, a tak skončil v cele s ďalšími zločincami.

Milionára si zobrali muži zákona priamo z lietadla, do ktorého nastúpil v Madride. Podľa informácií RTL musel podnikateľ stráviť jednu noc v cele, pričom ho advokát už na ďalší deň dostal na slobodu. Dôvodom zatknutia mala byť krádež a príkaz na zadržanie ešte z roku 1999. Ten mal byť v tomto čase už premlčaný, ale chybou v systéme ho španielska justícia nevymazala. Internetom však kolujú aj fámy, že incident bol dopredu dohodnutý ako reklama a pripomenutie dvojice, ktorá pokračuje v natáčaní svojej šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: rtl.de │ Foto: IG/carmengeiss_1965

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...