Jedna z hlavných hviezd obľúbeného seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov má na krku poriadny škandál. Potom, čo mal vyčíňať v nedeľu večer v bare, skončil v putách polície. Kedysi sladký chlapec má zrejme problémy s alkoholom.

Jared Padalecki (37), jedna z hlavných hviezd seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov, má na krku veľký škandál. Seriálový Dean, ktorý randil s Rory, sa mal v nedeľu večer vybrať do svojho obľúbeného podniku Stereotype v texaskom Austine. Po vypití alkoholu mal ale podľa informácií TMZ napadnúť barmana a vraziť mu do tváre.

Podguráženého herca nakoniec zhabala polícia, ktorá ho obvinila z dvoch napadnutí ako aj z prečinu intoxikácie na verejnosti. Hviezdu sa podarilo zachytiť aj vo videu, z ktorého je zrejmé, že aj rozhovor s mužom, ktorý sa mu snažil dohovoriť, nakoniec skončil potyčkou.

Svedkovia incidentu tvrdia, že Jared najprv napadol barmana do tváre, neskôr muža pred barom a aby toho nebolo málo, do tváre udrel aj generálneho manažéra podniku. „Dean“ je momentálne na polícií a môže byť prepustený na kauciu až vo výške 13.500 eur. Jeho hovorca sa ale k prípadu odmieta vyjadrovať, a tak nie je známe, či je stále v rukách mužov zákona alebo sa už dostal na slobodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jared si v „Gilmorkách“ zahral Deana

Zdroj: tmz.com │ Foto: Facebook/Gilmore Girls, Twitter, YouTube/TMZ