Na sociálnej sieti Facebook sa objavilo takmer dvojminútové video, ktoré zachytáva škandalózne napadnutie mentálne zaostalého chlapca, ktorému sa snažili ublížiť dvaja teenageri. Mimoriadne zarážajúcim faktom však je, že jedným z útočníkov bola žena!

Pri futbalovom ihrisku v Malých Ripňanoch sa uplynulý utorok odohral šokujúci útok, kedy dvaja 17-roční teenageri zaútočili na 27-ročného muža. Obeť násilníkov trpí mentálnym postihnutím, pričom dievča s chlapcom si na ňom vybili svoju zlosť na trávniku pri futbalovom ihrisku, kde hral s priateľmi futbal. Svedkami celého incidentu boli i ďalší ľudia, ktorí si miesto pomoci obeti šokujúcu bitku nahrávali na mobilný telefón.

“Jak mal tie pery opuchnuté, nepovedal, že čo sa mu stalo. On sa bál, že keby mi to vyžaloval, že sa mu takéto niečo stalo, že by ho chytili a znova ubili,” uviedla zdrvená matka obete pre televíziu Markíza. Taktiež dodala, že napadnutý muž sa od tohto momentu obáva vychádzať von z domu, pričom o útoku sa dozvedela až od policajtov.

“Ihneď po prijatí oznámenia sme na základe zistených informácií identifikovali osoby na záberoch a zabezpečili sme potrebné dôkazy a svedkov. Polícia vedie v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestný čin výtržníctva. Okolnosti prípadu sú naďalej predmetom vyšetrovania,” dodala polícia Slovenskej republiky.

Škandalózne video z útoku môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia, Markiza