Škandál okolo Plačkovej: Koľko rokov môže stráviť za mrežami?

Dátum:

V pondelok v skorých ranných hodinách NAKA zadržala skupinu 15 ľudí z podozrenia trestnej činnosti založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a nepovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Obvinená bola aj celebritná dvojica René Strausz a Zuzana Strausz Plačková.

Zuzana Strausz Plačková sa prezentuje ako influencerka a podnikateľka s oblečením aj kozmetikou. Avšak, pochádzajú jej astronomické príjmy i z nelegálnej činnosti? Samozvaná kráľovná Instagramu verným fanúšikom odkazuje, že je v aktuálne vyšetrovanej kauze nevinná.

NAKA však môže mať na situáciu rozdielny názor. Fakt, že sa Zuzana stále nedostala spod sprievodu polície a ruky jej naďalej zdobia strieborné želiezka, pred verejnosťou nepôsobí priaznivo. Influencerka prostredníctvom novinárskych kamier vyjadruje sklamanie a aktuálne prežíva chvíle za mrežami v cele predbežného zadržania v Galante.

Čo však milionárskej podnikateľke Zuzane Strausz Plačkovej a jej manželovi Renému v skutočnosti hrozí? V prípade dokázania viny si všetkých 15 obvinených môže odsedieť za mrežami neuveriteľných 15 až 20 rokov! Podľa dostupných informácii sa však má v danom prípade hovoriť až o najvyššej možnej hranici, a teda 20 – 25 rokov či doživotie.

Elitní policajti totiž našli počas domových prehliadok viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy. Zaistené tiež boli zbrane, finančná hotovosť a skupina sa mala podieľať na viacerých trestných činoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Televízia Markíza, YouTube

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...