Od momentu, ako sa bývalá herečka Meghan Markle a princ Harry zasnúbili, ich plánovaná svadba spôsobila mediálny ošiaľ po celom svete. Aké bude mať šaty? Kto bude pozvaný na honosnú ceremóniu? Odvedie budúcu členku kráľovskej rodiny k oltáru jej otec? Dnes už vieme, že keď išla uličkou, po boku mala princa Charlesa. Dôvodom mal byť vážny zdravotný stav otca Thomasa Markle, ktorý však zrejme klamal.

Otec vojvodkyne zo Sussexu poskytol pred svadbou niekoľko rozhovorov, kde tvrdil, ako mu je veľmi ľúto, že sa nezúčastní dcérinej svadby. V tomto období sa odvolával na jeho stále sa zhoršujúci zdravotný stav, ktorý si mal dokonca vyžiadať vážnu operáciu srdca. Z tohto dôvodu nemohol odletieť a zúčastniť sa najdôležitejšieho dňa jeho milovanej dcéry.

Fanúšikom bolo nesmierne ľúto staršieho muža a obviňovali práve Meghan, že otca ani nenavštívila. S touto kritikou sa však nedokázal zmieriť jeden z najlepších priateľov novej členky kráľovskej rodiny. Podľa neho totiž Thomas žiadnu operáciu srdca nepodstúpil! Podľa jeho slov si totiž postarší muž musel vymyslieť prvotriednu lož, vďaka ktorej sa vyvlečie zo svadby, no zároveň získa omnoho viac mediálnej pozornosti.

Údajne mala táto informácia vyplávať na povrch, keď sa Markle ako starostlivá dcéra rozhodla zabezpečiť svojmu otcovi špičkového kardiológa. Ten však potreboval zdravotnú kartu pacienta, predovšetkým priebeh a výsledky operácie. Tie ale vôbec nemajú existovať a klamársky otec sa tak dostal do nemilosti kráľovskej rodiny. Tajomný kamarát bývalej herečky priznal, že vojvodkyňa zo Sussexu je nesmierne nahnevaná, že ju otec neodviedol k oltáru, a to všetko kvôli lepšej publicite.

Zdroj: marieclaire.com  |  Foto: Instagram, YouTube