Český spevák Petr Borkovec sa zviditeľnil vďaka účinkovaniu v piatej sérií speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Ešte viac ako hudbou sa ale mladík “preslávil” najmä stroskotaným vzťahom s úspešnou speváčkou Katarínou Knechtovou. Jeho život však neustále sprevádzajú problémy, pričom ani dnes to nebude inak.

Spevák z talentovej šou sa začiatkom júna priznal, že skončil v psychiatrickej liečebni, keďže z občasného popíjania alkoholu sa stala ťažká závislosť. Fanúšikov ubezpečil, že čoskoro ho opäť stretnú na koncertoch v plnej sile, no to ešte netušil, ako veľmi sa mýlil.

Petrove prvé kroky z liečebne totiž smerovali do baru, kde sa nielen opil, ale z tržby ukradol aj 5-tisíc českých korún. Zdá sa však, že jeho prsty neboli lepkavé po prvýkrát. Portál eXtra.cz je totiž v kontakte s mužom, ktorý bol spoločne s Borkovcom na psychiatrií, pričom sa z nich stali kamaráti.

Podľa jeho tvrdení mal mladík okradnúť slovenskú speváčku Katku Knechtovú, keď jej vzal peniaze a šperky. Ich hodnota by sa mala pohybovať v sume okolo pol milióna českých korún (takmer 20-tisíc eur). Speváčka však nezavolala políciu, taktiež voči svojmu bývalému priateľovi nepodnikla žiadne právne kroky.

„Od všetkého, čo napáchal Petr Borkovec, sa dištancujem. Nechcem, aby s ním bolo spájané moje meno. Urobila som za tým hrubú čiaru a k ničomu sa už nebudem vyjadrovať ani to komentovať,“ uviedla pre eXtra.cz Knechtová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz  Foto: Instagram/petrborkovec_official, katarinaknechtovaofficial, YouTube