Moderátorka sa objavovala v hlavnom spravodajstve, no stačil jeden incident a všetko je inak. Jeden nesprávny krok spôsobil, že prišla o lukratívne miestečko v televízií a verejnosť ju poriadne skritizovala. Po škandále sa vytratila z mediálneho sveta a vyzeralo to, akoby sa po nej zľahla zem.

Reč je o Kristíne Kormúthovej, ktorá pracovala v televízii RTVS. No stačil jeden status na sociálnej sieti a jej kariéra v spravodajstve skončila. „Zobudiť sa o 4:30 na to, že si myslíte, že vám padá strecha na hlavu, a to pri tom nejaký nedonosený, smradľavý cigáň vám z domu kradne 4-metrovú odkvapovú rýnu, je také slovenské. Prečo „toto“ nemôžeme my poľovníci strieľať podobne ako škodnú? A nech mi nikto nehovorí, že som rasista. Lebo mu niečo rozkušem!!!!“ takto znelo vyjadrenie Kormúthovej, ktoré jej spôsobilo okamžitú výpoveď.

Po troch rokoch od škandálu s rasistickým statusom sa opäť objavila na verejnosti s úsmevom na tvári. Pochválila sa vlastnou značkou tenisiek a svojou novou prácou je nadšená. „Ponúkam v prvom rade komfort, na ktorý som zaťažená. Bonus, samozrejme, pre mňa je, že sa ľuďom páči aj dizajn. Vtedy už od radosti lietam v oblakoch,“ uviedla pre plusku.sk bývalá moderátorka.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Facebook, Youtube