Pri poslednom zasadnutí Národnej rady Slovenskej republiky sa objavil aj samotný prezident Andrej Kiska, ktorý mal hovoriť o stave republiky. Jeho príhovor bol však po pár minútach prerušený, čo dalo možnosť povedať Petrovi Pellegrinimu, čo si myslí o hlave štáte.

Po tom, ako sa v parlamente objavil Slovenský prezident Andrej Kiska, napätie sa dalo krájať. Rozhodne nikoho nešetril a jeho rozhorčenie mieril predovšetkým k premiérovi, vláde a polícií. Jeho príhovor však musel prerušiť predseda parlamentu Andrej Danko, keďže Kotlebovci sa snažili ponížiť hlavu štátu nevhodným transparentom.

V priebehu prestávky sa na margo tejto témy vyjadril aj Peter Pellegrini spoločne s Matečnou, Érsekom, Rašim, Kažimírom a Richterom. Vtipkovali totiž, že by každý z nich mal držať jedno písmeno, čo by vytvorilo slovo VLASTIZRADCA. ,,A Laššáková bude držať výkričník, na ňu nevyšlo písmeno,“ povedal so smiechom premiér na videu. V momente ako si však uvedomil, že mikrofóny sú zapnuté, úsmev ho prešiel a okamžite sa zahľadel do papierov akoby nič.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram