Na sociálnej sieti sa dnes objavila zaujímavá správa, ktorú zverejnil český tréner prekážkarov Josef Karas (37). Počas jeho účasti na MS v Amerike dostal viac ako zaujímavé upozornenie.  [sociallocker]

Josef Karas je českým trénerom prekážkarov a momentálne odletel so svojou tréningovou skupinou na MS do Ameriky. Počas tohoto pobytu ale dostal mimoriadne zaujímavú správu od svojej priateľky. Tá mu prezradila, že sa ju snažil dostať do postele jeho zverenec Petr Svoboda (31)!

Tento mladík si zrejme myslel, že ak nebude kocúr doma, môže si ísť zapoľovať do jeho revíru. Nehovoriac o tom, že doma má nič netušiacu priateľku. V tomto prípade sa však obrovsky sekol a teraz musí znášať verejnú potupu. Tréner sa totiž po tejto správe tak nahneval, že celú situáciu zverejnil na svojom profile sociálnej siete. Zverenca nešetril a ku svojmu komentu pripojil aj Petrovu fotku, ktorú Karasovej priateľke poslal, keď sa s ňou chcel stretnúť. Na fotke má len trenírky, vidieť mu prirodzenie a vedľa má položený tzv. strap-on vibrátor. Celé fiasko bude mať možno aj ďalšiu dohru po Karasovom návrate z USA. Pozrite sa na vyjadrenie rozhorčeného trénera:

prekazkar balil trenerovu frajerku
Takto Josef Karas naložil Petrovi na svojom profile.

Zdroj: Čas.sk  Foto: Gettyimages.com, Facebook.com [/sociallocker]