Smer-SD má na krku poriadny škandál! Vysokopostavený politik, ktorý až donedávna zastával významnú funkciu, nečakane skončil v strane. Na povrch zároveň vyplávali chúlostivé informácie a SMS, v ktorých žiadal o pomoc Mariána Kočnera!

Podľa informácií portálu Topky mal vysokopostavený člen strany Smer-SD nečakane skončiť. Viktor Stromček, ktorý až donedávna zastával post generálneho manažéra strany, ukončil pred pár týždňami svoje pôsobenie. Strana ani samotný Stromček sa však oficiálne zatiaľ k udalosti nevyjadrili.

Oveľa šokujúcejšími sú ale odhalenia DenníkaN, podľa ktorých si mal Stromček písať chúlostivé SMS s Marianom Kočnerom. Len pred pár hodinami unikli súkromné správy zo 6. júna 2017, v ktorých sa Stromček s Kočnerom dohaduje na zistení citlivých informácii: Zdravím Viktor. Potreboval by som k tej záležitosti nasledovné informácie: 1. kde sa vec vyšetruje (presné oddelenie), 2. ak viem, tak aj meno vyšetrovateľa, 3. ak vieme, tak aj meno dozorového prokurátora. Podľa toho odporučím vhodného právneho zástupcu. Marian K.,” napísal Stromčekovi, ktorý mu ochotne odpísal: “Marian, v prvom rade veľmi pekne vďaka za ochotu. Vami požadované info preposielam. Trpezlivo teda počkám na Váš návrh. Ešte raz vďaka a prajem pekný deň ;),” poďakoval sa vrelo.

Stromček napokon odoslal požadované informácie, z ktorých bolo zrejmé, že vec vyšetruje bratislavský Ružinov pod vedením vyšetrovateľa Kimličku a dozorujúcim prokurátorom Brenčičom. Napokon odpísal aj poslednú vetu: “Ok. Zajtra rozhodím sieť,” dodal Stromček, ktorý v minulosti popieral akékoľvek vzťahy s Kočnerom a podotkol, že s ním nechodí na raňajky ako niektorí. Nateraz však nie je jasné, či práve tieto SMS boli dôvodom jeho náhleho skončenia v Smere.

Stromček skončil v Smere, mal si písať háklivé SMS s Kočnerom

Zdroj: topky.sk │ Foto: YouTube/Politika na Slovensku, HN Televízia, Facebook/RTVS