Škandál, aký Farma ešte nikdy nezažila! Hoci sa každá séria Farmy podobá viac na zoznamovaciu reláciu než na takú, v ktorej by sa malo poriadne makať, tentokrát to farmárskej láske Eve a Stanovi veľmi nevyšlo. Všetko to vyriešil Evin priateľ, ktorý toho mal už naozaj dosť a dohnal Evu k závažnému porušeniu pravidiel!

Absolútny šok na Farme, aký tu ešte nebol! Láska v reality šou Farma už nie je nič neobvyklé a v tejto sérii jej naplno podľahli súťažiaci Eva Zelníková (22) a Stano Madzík (30) medzi ktorými už zo začiatku lietali iskry. Čo je však veľmi zarážajúce je fakt, že zatiaľ čo si Eva so Stanom prejavovali nežnosti pred kamerami, Evu doma čakal jej priateľ Matúš, ktorý z toho evidentne nebol veľmi nadšený a rozhodol sa zakročiť.

Všetko sa to prevalilo, keď na Farmu už tradične prišla Kvetka s voľbou prvého duelanta, no ešte predtým sa farmári dozvedeli niečo, z čoho zostali poriadne šokovaný. Eva pred všetkými priznala, že ju na Farmu prišiel navštíviť priateľ Matúš, ktorý jej bol odovzdať listy a prišiel si s ňou vydiskutovať situáciu ohľadom ich vzťahu. Síce je okolie Farmy chránené SBS-kármi, Matúš sa šikovne vynašiel a aby sa mohol s Evou stretnúť, podplatil ochrankára, ktorý ho následne pustil. No tým že sa s ním Eva stretla sa dopustila hrubého porušenia pravidiel a musela sa bezpodmienečne zbaliť a predčasne opustiť Farmu!

S tým však nikto pri stole nerátal a emócie sa dali krájať. Najviac ich prejavil farmár Martin (26), ktorý si bol s Evkou veľmi blízky a po šokujúcej správe o tom, že musí Eva opustiť farmu, sa ho zmocnil nezadržateľný plač.

A ako to vlastne je medzi ňou a Stanom? Na to Evka rázne odpovedala, že to bolo všetko len o taktike a mali spolu výhradne kamarátsky vzťah. Nakoniec sa vyjadrila aj k jej nútenému odchodu z Farmy, že to pre ňu nie je prehra a nakoľko jej práca, ktorú celé tri mesiace nechala bez dozoru a jej priateľ ju potrebovali, tak to berie skôr pozitívne ako negatívne.

Eva a jej priateľ Matúš

Foto: Instagram, Facebook