Justin Timberlake je už sedem rokov šťastne ženatý s kráskou Jessicou Biel. Vo štvrtok ale spôsbil škandál, keď ho natočili v bare v spoločnosti hereckej kolegyne, s ktorou si vymieňali nežnosti.

Justin Timberlake (38) a Jessica Biel (37) tvoria už sedem rokov šťastný manželský pár, v ktorom vychovávajú aj 4-ročného synčeka Silasa. Hoci dvojica pravidelné pridáva zamilované zábery aj na sociálne siete, pred pár dňami spôsobilo Justinovo konanie poriadny škandál.

Spevák sa najnovšie podieľa na natáčaní futbalového filmu Palmer, kde hrá spolu s krásnou herečkou Alishou Wainwright (30) milenecký pár. Po natáčaní si v neskorých večerných hodinách zašli do baru v New Orleans, kde si ženatý Justin doprial poriadne veľa alkoholu. Podľa očitých svedkov mal dokonca problém udržať sa na nohách.

Práve v týchto chvíľach si oči náhodných svedkov všimli ruku Alishe na Timberlakeovom kolene, ktorá ho nežne hladkala počas toho, ako sedeli asi 40 minút osamote na balkóne. Následne jej Justin ruku chytil do tej svojej a ich prsty sa podľa denníka TheSun preplietli. Hviezda popovej scény aj filmu pritom nemala na ruke svadobnú obrúčku. Justin sa mal v spoločnosti Alishe výborne zabávať, pričom bar opustili vedľajším vchodom niečo po polnoci. Justin ani jeho manželka zatiaľ o incidente neprehovorili a nevie sa, či dvojica prechádza krízou. Chúlostivé video si môžete pozrieť nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Justin Timberlake zrejme nepoteší svoju manželku Jessicu Biel
Podarilo sa ho totiž prichytiť opitého pri nežnostiach s inou

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Instagram/justintimberlake, alishawainwright