V priebehu reality šou Farma 9 bývalá exfarmárka poriadne pútala pozornosť. Kým ju viacerí nenávideli, ostatní ju ľutovali. Zdá sa však, že roztomilú ženu nie je prečo ľutovať. Vie sa o seba postarať bez toho, aby pohla čo i len jedným prstom.

Petra Palusková (26) sa už v priebehu natáčania reality šou sťažovala, že si nevie nájsť stabilného partnera. Všetkým tak bolo jasné, že je slobodná. Dnes je všetko inak, keďže je zasnúbená. Na finále Farmy 9 chýbala jediná účastníčka a bola ňou práve Petra, ktorá týmto rozhodnutím porušila zmluvné podmienky televízie Markíza.

Mala však na to dobrý dôvod, keďže jej išlo o budúcnosť. Podľa informácií Blesk.cz sa pred pár týždňami  totiž zamilovala do zámožného muža z Austrálie, za ktorým nakoniec aj odletela. Ich vzťah nabral rýchle tempo, keďže Palusková sa na sociálnej sieti pochválila žiadosťou o ruku.

No útek za bohatým mužom cieľavedomej kráske nie je cudzí. Už počas strednej školy utiekla za bohatým partnerom na Nový Zéland. Z tohto dôvodu má dokončené iba základné vzdelanie. No v jej prípade určite nie je vzdelanie jej prioritou.

 

Zdroj: topky.sk, blesk.cz  |  Foto: Facebook