Menej ako rok po opätovnom obnovení vzťahu herca Liama Hemswortha (26) a slávnej Miley Cyrus (23) prišiel zvrat. Dvojica už pravdepodobne nie je pár a plány na svadbu stroskotali. Iniciátorkou bola práve kontroverzná Miley.

[sociallocker]Dvojica sa dala dohromady v priebehu nakrúcania romantickej drámy Posledná pieseň v roku 2010. Ich vzťah sa stal vážnym a dokonca prišlo na zásnuby. Tie však boli zrušené. Klebetilo sa, že dôvodom bola nevera oboch celebrít. Taktiež bol Liam zhrozený zo správania svojej vtedajšej snúbenice na udeľovaní MTV Video Music Awards, kde vystupovala.

No po niekoľkých mesiacoch odlúčenia sa dvojica opäť dala dokopy a dokonca pokračovala vo svadobných plánoch. Miley však hercovi pripravila nepríjemné prekvapenie, keď mu oznámila, že potrebuje pauzu a odišla do Tennesse. Tam chce tráviť čas s rodinou a premýšľať o posledných desiatich mesiacoch vzťahu s Liamom.

Blízky priateľ oboch na ich adresu uviedol: ,,Miley povedala, že nemá pocit, že by ich vzťah bol dosť silný aby pokračovali vo svadobných plánoch. Liam je úplne v šoku a kompletne zničený.“ Ich spoločný priateľ sa tiež preriekol, že austrálsky herec nemôže skryť svoje trápenie a zároveň musí propagovať film The Dressmaker, v ktorom hrá. Nechce s nikým o tom hovoriť a nechce veriť, že sa to stalo skutočnosťou.

Svedkovia prezradili, že videli ako sa Liam Hemsworth zrejme sťahuje z domu, v ktorom býval so svojou už bývalou priateľkou Miley. K jej domu prišlo sťahovacie auto a Liam pomáhal pracovníkom nosiť veci von zo sídla Cyrusovej. Kam sa herec presťahoval, zatiaľ nie je známe.

Zdroj: lifeandstylemag.com | Foto: Instagram
[/sociallocker]