Škandalózne a nechutné video sa dostalo na internet prostredníctvom mladých žiačok na východe Slovenska. Ich učiteľ informatiky sa totiž pred nimi neváhal vyzliekať a plniť všetky rozkazy študentiek. Po zverejnení kompromitujúceho záznamu dal na škole výpoveď. Nedávno tiež šokoval prípad nechutných praktík na košickom internáte

Nechutné video sa dostalo na internet vďaka dvom 14-ročným žiačkam z Vranova nad Topľou, ktoré sa pred časom prihlásili na sociálnu sieť, kde im algoritmus vylosoval náhodného človeka na komunikáciu cez videochat. Na druhej strane sa objavil 35-ročný muž, ktorý požadoval čudné príkazy intímneho charakteru a na stránke sa pravidelne zjavoval aj spomínaným žiačkam.

Tie ho podľa svojich slov neskôr nahlasovali ako obťažovanie a raz ho dokonca spoznali aj na ulici. Išlo o učiteľa informatiky, ktorý vyučoval na tamojšom gymnáziu Cyrila Daxnera. Napriek vľúdnym slovám riaditeľky o jeho prínose pre školu, ktoré zverejnila vo Vranovských novinkách, sa ale prípadom zaoberá polícia a vec je podľa informácii Nového Času v štádiu vyšetrovania.

Pedagóg Radovan P. sa totiž nezaujímal o vek dievčat, jediné, čo chcel, bolo plniť príkazy. Vo videu, ktoré uniklo na verejnosť, sa tak odhodlal ku drepom, následne si kľakol a napokon padli aj slová o tom, ako “sa urobí”. Po prepuknutí incidentu dal sám výpoveď.

Zdroj: cas.sk │  Foto: YouTube/Philips Slovensko, Sydney Serena