Zamilovaná balada „Shallow“ z filmu Zrodila sa hviezda sa dostala pod kožu takmer každému. Spojenie speváčky Lady Gagy a herca Bradleyho Coopera je doslova dokonalé, a preto sa niet čo diviť, že si okamžite získala srdcia miliónov poslucháčov. A Zuzana Plačková nie je výnimkou!

Fantastická skladba „Shallow“, ktorá sa stala ústredným hitom filmu Zrodila sa hviezda, spôsobuje zimomriavky miliónom poslucháčov po celom svete. Singel tak úplným právom získal ocenenie Zlatý Glóbus a pred pár dňami bol dokonca ocenený Oscarom. Pre milióny ľudí sa stal akousi hymnou zamilovaných, pričom sa snažia o vlastné cover verzie, ktoré sú však iba slabým odvarom spolupráce Lady Gagy a Bradleyho Coopera.

O vtipné prespievanie slávnej skladby sa pokúsila aj kontroverzná hviezdička Zuzana Plačková. ,,Poznáš to, keď po celom dni tak j*be, že sám si spievaš pre seba?“ napísala bývalá playmate k videu, kde za tónov z rádia v aute spieva populárny song. Svoj silný hlas slávice si však brunetka nenechala iba pre seba, keďže svoje spevácke vystúpenie predviedla pred fanúšikmi na sociálnej sieti, ktorých je viac ako pol milióna.

Zdroj: Instagram/queen.plackova  |  Foto: Facebook/Zuzana Plačková, YouTube  |  Video: Instagram/queen.plackova