Dara (45) len nedávno vyjadrila sklamanie potom, čo Rytmus (41) verejne napísal, že to najsilnejšie zažíva práve s Jasminou (29). Teraz otvorene priznala, čo ju na bývalom priateľovi mrzí najviac. 

Zamilovaný Rytmus je na sociálnych sieťach poriadne aktívny a na Jasminine narodeniny jej vyznal lásku naozaj špeciálne, keď povedal, že práve s exotickou moderátorkou to bolo to najsilnejšie, čo kedy cítil. Viacerým bolo jasné, že tieto slová sa nebudú ľahko čítať jeho bývalke Dare, s ktorou prežili sedem spoločných rokov a rovnako ani vtedy nechýbali vyznania či dokonca pesničky plné lásky.

Aj keď bola iniciátorkou rozchodu Dara, ktorá označila ich vzťah za „unavený“, určite nečakala, že Patrik už o chvíľu zverejní takéto zvláštne vyznanie. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať a pre Nový Čas prezradila, čo po Rytmusových tvrdých vetách cítila: „Mňa nemrzí, že zas miluje. Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz,“ objasnila speváčka so slovami, že na dvojicu rozhodne nežiarli, no tieto slová ju po pekných spoločných rokoch na chvíľu zamrzeli. Niektorí fanúšikovia či dokonca odborníci sa však domnievajú, že za takýmito slovami chlapa môže byť ohrdnuté mužské ego.

Čo je na tom pravdy, vie zrejme len Patrik, no ten na Instagrame pridal ďalší odkaz, že momentálne prežíva najšťastnejšie obdobie, aké kedy mal. V reakcii Dary by ste však napriek tomu márne čakali nenávisť či zlobu. Dara raperovi bez okolkov praje veľa lásky a prezradila, že bude medzi prvými, ktorí mu zablahoželajú ku svadbe či dieťaťu.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram