Nedávno spoza veľkej mláky dorazili šokujúce správy o vážnom zdravotnom stave slovenskej speváčky Barbary Haščákovej. Náhle mala byť hospitalizovaná, keďže utrpela krvácanie do mozgu. Aj keď zo začiatku všetko poprela, napokon potvrdila, že je v nemocnici hospitalizovaná viac ako mesiac.

Barbara Haščáková prežíva mimoriadne ťažké obdobie, keďže musela v krátkej dobe podstúpiť dve operácie. Ani vo sne by jej nenapadlo, že vo veku 41 rokov dostane mozgovú porážku. Momentálne je hospitalizovaná, no po uzdravení plánuje stráviť nejaký čas úplne sama v džungli bez signálu.

Veľkou oporou jej mala byť Silvia Šuvadová, ktorá však nechcela prezradiť žiadne detaily o zdravotnom stave speváčky. ,,Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada, aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ, nemôžem poskytovať žiadne informácie, nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť. Komunikujeme spolu pravidelne, celé roky,“ povedala pre pár dňami pre ereport.sk.

Aj napriek tomu, že herečka nič neprezradila a držala takpovediac “bobríka mlčanlivosti“, Barbaru aj tak nahnevala. ,,Keď už človek naozaj nemôže nikomu veriť, ba dokonca už ani v kamarátstve. Prídu len sklamania. No čo už? Aspoň som zaujímavá. Ďakujem,” napísala na sociálnej sieti Haščáková, no po pár hodinách status vymazala. Nejde o výnimočnú situáciu, keďže známa blondínka pravidelne zmazáva svoje vyjadrenia po niekoľkých hodinách či dňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: FB/Barbara Hascakova  |  Foto: IG/silviasuvadova, TV Markíza, FB/Silvia Suvadova