Adriana Sklenaříková (47) sa konečne po prvýkrát pochválila fotkou dcérky Niny. Tvárička malej princezny na titulke známeho časopisu odhalila, na koho z rodičov sa viac podobá!

Topmodelka Adriana Sklenaříková sa stala mamou ďaleko po štyridsiatke a šťastie, ktoré momentálne prežíva, považuje za najväčšie v živote. Kráska si spolu so svojím manželom Aramom Ohanianom (63) užívajú svoju nádhernú dcérku Ninu, hoci jej tvárička ostávala  pred zrakmi fanúšikov až doteraz skrytá. Doposiaľ ukázala krásna modelka záber Ninky po narodení alebo pri kočíkovaní so sestrou Natáliou.

Modelka s jednými z najdlhších nôh sveta sa konečne rozhodla podeliť o svoju radosť a svetu ukázala, ako vyzerá jej malý poklad. Ninka rastie ako z vody a na zábere, ktorý spolu s maminou nafotila pre časopis Paris Match, je z nej veľká fešanda. Krásnu fotku zdieľal aj Sklenaříkovej manažér, ktorý ju označil za jeho najobľúbenejšiu pre rok 2019.

Adriana ku fotke pripísala aj sladké vyznanie: „Dovoľte mi predstaviť vám môj poklad, moju dcérku Ninu, najväčšiu lásku môjho života,“ znejú nežné slová. Na zábere tak konečne fanúšikovia môžu posúdiť, či sa princezná podala na maminu alebo skôr na tata. Čo hovoríte vy?

Na koho sa podobá dcérka Ninka?

Zdroj │ Foto: Instagram