Adriana Sklenaříková (47) sa stala pred päťdesiatkou konečne maminou a chvíle strávené s maličkou Ninkou si nevie vynachváliť. O to šokujúcejší je jej najnovší krok. Kam sa hrdí rodičia tak ponáhľali?

Adriana Sklenaříková si už pár mesiacov užíva spoločnosť svojej krásnej dcérky Ninky, ktorej tváričku sa konečne rozhodla ukázať verejnosti. Na chvíľu sa tak stiahla z pracovného kolotoča a vrhla sa na materské povinnosti.

Hoci modelka a moderátorka so svojimi zárobkami a po boku bohatého manžela Arama Ohaniana (63) nie je odkázaná na rýchly návrat do práce, fanúšikov šokovala nečakanou novinkou. Pol roka od narodenia Ninky totiž začína naplno pracovať na viacerých projektoch. Sklenaříková nedávno predsedala v Paríži v súťaži Top Model of Belgium, okrem toho moderuje vo francúzskej televízii a rovnako aj fotí.

Jej manažér Miro Šimonič prezradil pre Nový Čas, ako zvláda Adriana skĺbiť pracovné povinnosti s výchovou maličkej dcérky: „Ninka je dobré dieťatko, a keďže platí, že Adriana nechce žiadnu pestúnku, aby si chvíle s dcérkou čo najviac užívala, nosí ju všade so sebou,“ prezrádza so slovami, že Ninku necháva Adriana strážiť v zákulisí a keď je to možné, odbehne ju skontrolovať či objať. V neskorých hodinách má dcérku na starosti starostlivý otec Aram.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram