Sisa Lelkes Sklovská (54) nepatrí v slovenskom šoubiznise medzi hanblivky a na verejných udalostiach obľubuje výrazné outfity. Tentokrát ale zahodila aj podprsenku a medzi ľudí zavítala hore bez. Nešlo však o žiadny módny výstrelok, ale o dobročinnú akciu.

Sisa Lelkes Sklovská už nejedenkrát šokovala svojím výrazným a odvážnym outfitom. Spomedzi slovenských speváčok patrí rozhodne k tým, ktoré sa pýšia najfarebnejším šatníkom, priesvitnými materiálmi či hlbokými výstrihmi. V auguste predviedla rovnako dokonalú postavu s plochým bruškom. Najnovšie dorazila operná diva na večer zameraný na boj proti rakovine prsníka.

Na dobročinnej akcií sa objavili modelky, ktoré si nechali pomaľovať telo bodypaint artistikou Martou Gejdošovou. Medzi nimi nechýbala ani Sisa, ktorá si rovnako nechala pokresliť vrchné partie zelenými farbami. Jedinou podmienkou malo byť podľa českého Blesku to, aby ostalo zakryté aspoň to nevyhnutné.

Speváčka tak všetkých očarila s pávími perami nalepenými na nahom tele. Stretnutie so Sisou opísal aj manažér Noro Meszároš, ktorý sa s umelkyňou odfotil: “Kto by sa pri tejto fotke z dnešného večera pozeral do očí ?! So Sisou sme sa dnes stretli nielen na pódiu, ale aj v zákulisí. A bola skvelá ako vždy,” dodal. Toto muselo chcieť poriadne veľa odvahy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sisa na dobročinnej akcií s pomaľovaným telom

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/noromeszaros, Facebook/Sisa Sklovska, YouTube/Televízia JOJ