Mladý šoubiznisový párik sa opäť stáva stredobodom pozornosti a to vďaka jednej záhadnej snímke, ktorú zverejnil otec úspešnej speváčky Miley Cyrus. Hudobník sa pochválil fotografiou svojej dcéry v bielych šatách, ku ktorej pridal aj záhadné slová.

Speváčka Miley Cyrus a sympatický austrálsky herec Liam Hemsworth sa stretli pri natáčaní spoločného filmu Posledná pieseň. Dvojica začala spolu randiť, dokonca sa aj zasnúbili. Ich vzťah sa však skončil a príležitostná herečka potom pravidelne zapĺňala plátky bulváru kvôli svojmu extravagantnému a “novému ja”. Ich cesty sa však opäť skrížili a známe hviezdy si dali ďalšiu šancu.

Miley spolu so svojou polovičkou však na začiatku tohto roka poriadne šokovala širokú verejnosť, keď sa do sveta dostala informácia o ich tajnej svadbe v kruhu rodiny. Herec a ani speváčka sa však k tomu doteraz nevyjadrili a túto správu nepotvrdili ani nevyvrátili. Špekulácie načas utíchli, no teraz sa opäť rozprúdili. Nemenej slávny muzikant zverejnil na svojom instagramovom účte tajuplnú snímku. Billy Ray zdieľal fotku svojej dcéry Miley, ktorá je na nej v bielych jednoduchých šatách a mnohí sa domnievajú, že ide o fotografiu z ich svadby, ktorá sa mala konať na Silvestra. Pyšný otec dokonca k nej pripísal, že je šťastný, keď je aj ona šťastná.

Na mieste sú otázky, či ide o fotografiu z ich veľkého dňa “D” alebo sa obľúbená hviezda pustila do nového projektu, o ktorom ešte nedala svetu vedieť. Na ich oficiálne vyjadrenie si fanúšikovia však budú musieť ešte počkať.

Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com