Alex Mináriková a Natália Lenártová mali medzi sebou konflikt už od absolútneho začiatku reality šou Farma. I keď sa zdalo, že dievčatá majú problém najmä z hráčskeho hľadiska, nakoľko si navzájom vyčítali predovšekým taktiky v hre, ich nevraživosť trvá i po odchode zo šou.

Natália len minulý týždeň v relácii Farma Xtra zanechala nežnej Alex ostrý odkaz. „Už teraz viem, že som na 100 % vychovala lepšieho človeka ako si ty,“ odkázala jej na margo predošlých vyjadrení počas natáčania. Mináriková jej však nezostala nič dlžná a daný rozhovor blondínke vrátila rovnakou kartou.

„Ja mám úctu voči starším, ale voči nej nebudem mať nikdy v živote úctu, lebo ona si tam potrebovala dokazovať svoje ego trápne,“ začala a následne po výzve moderátora Tomyho Kottyho, ktorý sa jej opýtal, či by chcela otvorene zareagovať na Natáliin odkaz, pritvrdila.

„Natálii nebudem zanechávať žiaden odkaz, pretože si Farmu Xtra asi pomýlila s Poštou pre teba. Nebudem jej zanechávať nejaký odkaz, je to trápne,“ ohradila sa voči predošlému správaniu dnes už ex-farmárky Lenártovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Ako sa však dalo očakávať, Natália sa krátko po odvysielaní Alexinej epizódy neudržala a po otázke fanúšika, čo si o daných výrokoch myslí, narovinu prehovorila. „Veľmi sa mi páčilo vyjadrovanie. Také jednoduché, aby aj deti v jasličkách rozumeli. Vlastne ako vždy,“ urazila mladú podnikateľku, a tak sa zdá, že konflikt dievčat z markizáckej šou bude mať ešte dohru.

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: voyo.markiza.sk, instagram/farma.markiza