Pred pár dňami sa novou Miss Slovensko pre rok 2021 stala krásna rodáčka z Banskej Štiavnice Sophia Hrivňáková. Krátko po odvysielaní prenosu sa však do ideálov krásy obula komička Simona Salátová. Mladá misska jej však poslala drsný a nečakaný odkaz.

Súťaž krásy Miss Slovensko 2021 spoznala svoju novú kráľovnú Sophiu Hrivňákovú. Mladá rodáčka z Banskej Štiavnice si však ani nestihla poriadne nasadiť na hlavu korunku krásy a z úst komičky Simony Salátovej sa vyvalila kritika. Tá nebola mierená na dievčatá z finálovej zostavy, no na dokonalý ideál krásy, ktorý je takouto formou prezentovaný ostatným ženám.

A depresia je na svete. Máme málo prípadov porúch príjmu potravy doslova u detí? Prečo tam nemôže byť ukázaná aj normálna veľkosť ženy?“ uviedla komička. Po slovách Simony sa k súťaži Miss vyjadrili aj ďalšie tváre, no napokon Pluska oslovila aj samotnú víťazku Miss, ktorá svojimi slovami poriadne prekvapila. Simone totiž poslala ostrý odkaz.

Nesúhlasím so Simonou, že sme vychudnuté, podľa mňa máme všetky zdravú postavu. Môže to byť dané aj genetikou. Na vlastné oči som videla, že každá sa normálne stravuje, aj na sústredeniach sme mali bohatú stravu, čiže žiadne drastické diéty sme s dievčatami nepodstupovali. Čítala som aj u niekoho, kto bol na prenose, že sa vyjadril, že neexistuje škaredá žena, iba lenivá, tak to mi tak utkvelo v hlave,“ naložila na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/sophia_hrivnakova, RTVS