Mimoriadne obľúbený seriál Oteckovia prišiel na slovenské televízne obrazovky začiatkom roka 2018, pričom v týchto dňoch začala Markíza vysielať jeho druhú sériu. Je tomu len zopár hodín, čo všetkých divákov prekvapila informácia o náhlom vyhadzove herečky Nátalie Puklušovej a ako sa zdá, problém skončiť by nemala ani ďalšia hviezda denného formátu.

,,Natália Puklušová nateraz v Oteckoch končí, veríme však, že sa s Natáliou stretneme v ďalších projektoch TV Markíza,“ uviedla prekvapivé stanovisko televíza Markíza iba pred pár hodinami. Je však možné, že by v úspešnom projekte skončila aj ďalšia kľúčová postava?

Kým ostatné ženy v Oteckoch ukazujú svoje pozitívne i negatívne tváre, snáď jedinou “čiernou ovcou” je seriálová učiteľka Linda, ktorá je neustále v pozícii tragédky. Mária Bartalos sa najskôr nedokázala vymaniť spod vplyvu svojho expartnera Jara, pričom tajne milovala veterinára Tomáša a keď konečne urobila krok k skutočnej láske, on si našiel priateľku. Prischla jej tak večne smútiaca úloha, za ktorej scenár by sa nemuseli hanbiť ani v argentínskej telenovele.

Ako sa však zdá, postava uplakanej Lindy nelezie na nervy len divákom, ale aj samotnej herečke Márii Bartaloš, hviezde šou Tvoja tvár znie povedome 4„Priznám sa, že ma táto úloha tragédky, ako ste Lindu nazvali, veľmi nebaví. Trvá to už dlho. Nerada ju hrám,“ otvorene priznala v rozhovore pre Čas.sk. 24-ročná novomanželka taktiež priznala, že si vie predstaviť úplne iný charakter úloh, pričom by si s radosťou zahrala i dobrodružnú Laru Croft.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk