Dominik asi začína vystrkovať rožky! Kedysi plachý mladík sa poriadne vyfarbuje a potom, čo malo prasknúť tehotenstvo Michaely Štefánikovej, má mať za sebou údajne ďalšiu príjemnú noc…

Už si užíva s ďalšou? Dominik Porubský prišiel na statok ako panic a do tajov lásky ho mala zaučiť skúsená Michaela Štefániková, ktorá ho ale pred pár dňami poriadne vystrašila. Dominikovi totiž oznámila, že je tehotná a práve on by mal byť otcom dieťaťa, čo sa farmárovi vôbec nepozdávalo a jeho naštvaná reakcia hovorila za všetko.

Práve reakcia Dominika, ktorý odmieta otcovstvo, sa mala podľa informácií Plusky dotknúť inak drsňáčky Mišky, ktorá mladíkovi poslala jasný odkaz: „Aj keď sa príde ospravedlniť, nech ide do ri*i,“ myslí si. Ešte viac ale zrejme tehotnú mäsiarku vytočili najnovšie informácie o tom, že si mal jej údajný otec dieťaťa začať s mladou farmárkou.

Reč je o Daniele Urbanovej, ktorá mala stráviť s Dominikom intímne chvíľky. Celú chúlostivú tému začal rozoberať s kedysi plachým mužom jeho najlepší kamarát Milan: „Po*ebal si ju? Alebo nie?,“ opýtal sa na rovinu. Dominikova odpoveď ho ale zmiatla: „Koho? Dadu?,“ vychŕlil a následne pokrútil hlavou s jasnou odpoveďou „nie“. Milan mu tak vzápätí zvestoval, čo sa šíri po Farme: „To ona povedala, že áno. Že preto sa bola sprchovať, potom si bola po čisté nohavičky a že potom ste išli spolu preč,“ šokuje. Či sa teda vášnivá romanca napokon odohrala, je otázne. Prečo by však Milan či Daniela klamali? Tehotná Miška má v tom ale jasno: „Pred očami má len vagínu,“ adresovala tvrdé slová na margo Dominika, na ktorého si doma robí zálusk aj táto dievčina.

Michaela si o Dominikovi myslí svoje
Miša už nestojí ani o Dominikove ospravedlnenie
Dominik poprel, že by mal niečo s Dadou
Daniela sa mala údajne pochváliť pikantnými intímnosťami s mladíkom

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube