Minhov osud na Farme visí na vlásku. Stalo sa tak po tom, čo 20-ročný manikér nahneval hospodára Martina svojou nedbalosťou. Počas jeho farmárčenia totiž došlo k nehode, keď ovce skonzumovali voľne položenú farbu na okenice. Následkom nezodpovednosti obdržal vtedajší farmár týždňa Minh trest a ostatným súťažiacim bol povinný oprať špinavú bielizeň.

Nepríjemné pokarhanie bolo však len začiatkom. Ako sa zdá, mladý študent konzervatória nevydržal nátlak zodpovednosti a po druhom príchode hospodára jednoducho vybuchol.  „Ja sa zbalím a proste neviem, no. Zbalím sa,“ vykrikoval cez celý statok, zatiaľ čo sa ostatní nechápavo prizerali na jeho chaotické balenie batožiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja to tu nepotrebujem, chápeš? Ja mám svoje priority, nepotrebujem sa tu hrať na niečo,“ Minh prskal v amoku počas odchodu zo spoločnej spálne, pričom so sebou zobral aj všetky svoje osobné veci. Dôvod jeho „poslednej kvapky“ i to, či skutočne nakoniec opustil priestory Farmy, sa diváci dozvedia až v nasledujúcej epizóde v utorok večer.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk