Už o pár hodín sa Slovensko dozvie, ktorá z farmárok bude musieť opustiť hru a vrátiť sa do bežnej reality. Pred duelom, ktorý obidve dievčatá čaká, sa ale jedna z duelantiek preriekla a v hneve povedala vetu, ktorá všetko prezradila! Lenka pritom hneď v prvej časti šokovala divákov odhalením, čím si v minulosti zarábala na živobitie.

Duel je už za dverami a o pár hodín sa dozvieme, ktorá z dievčat bude musieť Farmu navždy opustiť. Farmári si zvolili za prvú duelantku slúžku Michaelu Štefánikovú, ktorá stanovila za svoju súperku mladučkú Lenku Horníkovú. Rivalky sa tak stretnú v náročných disciplínach a podľa slov Evelyn sa môžete tešiť aj na čosi, čo sa ešte počas duelov nestalo. Miška je navyše poriadne čertica a na Farme si TO užila pred kamerami s týmto farmárom.

Mladá mamička z Trnavy ale pravdepodobne neuváženým konaním prezradila, že z Farmy zrejme vypadne ona. Na Facebooku totiž pred pár hodinami zareagovala na komentár pani K., ktorá opísala Lenku a jej rodinu z osobnej skúsenosti: “Tak toto je sila hrať  ľuďom takto na city. Lenže ľudia z Trnavy ju veľmi dobre poznajú. Na kerého boha sa trepala na farmu, keď to ani fyzicky a ani psychicky nezvláda??? Som totiž z Trnavy a náhodou poznám jej rodinu. Faloš a klamstvá celú dobu, čo je na Farme. Robí hanbu svojej rodine a hlavne svojej mame,” myslí sa Lenkina rodáčka.

Jej slová však nenechali chladnou ani samotnú Lenku, ktorá na jej komentár zareagovala, no neskôr svoju odpoveď zmazala. Nám však pani K. prezradila, že tmavovláska diskutujúcim odkázala, aby sa do nej nestarali, ak ju osobne nepoznajú. Na to zareagovali okamžite ďalší a prekvapilo ich najmä to, že farmárka reaguje na Facebooku ešte pred oficiálnym duelom, čím dochádza k porušeniu pravidiel. TV Markíza z tohoto nepremysleného kroku zrejme nebude nadšená a Lenku tak možno neminie trest.

Fanúšikov zaskočila odpoveď od samotnej farmárky Lenky, ktorú čaká duel
Dostane od TV Markíza pokutu za porušenie pravidiel?

Zdroj │ Foto: Facebook, TV Markíza