Posledné dni je Alžbeta Ferencvá ľuďom dobre známa z relácie Koleso šťastia. Tá sa v týchto dňoch prechádzala po Prahe so známou osobnosť. Alebo to bol len očný klam a obrovská podobnosť so zahraničnou hviezdou? 

[sociallocker]Mladá moderátorka si toho za posledné dni na svoju adresu vypočula až až. Odkedy Markíza vysiela súťaž Koleso šťastia, zniesla sa na ňu vlna kritiky. Ľuďom sa nepáčia jej pohyby a tančeky, ktoré považujú za maximálne preafektované, dokonca kritizujú aj jej obliekanie či vizáž. No Ferencová sa nenechala len tak udupať týmito rečami a spolu s Lukášom Adamcom v relácii predvádzajú ďalšie tanečné kreácie. Tým dala jasne najavo, že negatívne hodnotenia ju nezaujímajú a ona si naďalej bude robiť svoju prácu tak, ako na začiatku.

Rovnako ako aj iné známe osoby slovenského šoubiznisu, aj Alžbeta myslí na svojich fanúšikov a ponúka im prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti pohľad do jej života. Pred pár dňami zverejnila fotografiu, na ktorej sa prechádza s exotickou kráskou po Prahe. Keď sa narýchlo pozriete na fotku, vyzerá ako Rihanna! Ferencová pridala k fotke popis: “Keď si v meste so svojou vlastnou Riri.” No pozrite, podoba je naozaj veľká!

https://www.instagram.com/p/BJDihutASwY/?taken-by=alzbetaferencova

Zdroj/Foto: Instagram
[/sociallocker]