V nedeľu 1. marca pokračoval na obrazovkách Markízy a Novy 6. ročník speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Kým v predchádzajúcich dvoch epizódach diváci spoznali množstvo talentov, spomedzi ktorých vynikali predovšetkým Timotej Májsky a Diana Kovaľová, tentokrát ich zaujala speváčka Adela Krejdlová.

3. epizóda šou Česko Slovensko hľadá Superstar bola plodná bizarné vystúpenia a priemerné talenty, ktoré však v závere absolútne zvalcovala Češka Adela Krejdlová. 18-ročná študentka konzervatória z Prahy predstúpila pred porotu s úsmevom na perách, pričom podporiť ju prišiel aj spevák Adam Mišík (22). Hviezdny hudobník je u našich susedov medzi mladou generáciou mimoriadne populárny a ako prezradila Adela, ide o jej spolužiaka a kamaráta.

Krásna brunetka však nekompromisnú porotu nepotešila len sympatickým vystupovaním, ale napokon i fantastickým spevom, počas ktorého sa sama doprevádzala na piane. Adela, ktorá svojim zjavom mierne pripomína bývalú Superstaristku Natáliu Hatalovú, zaspievala skladbu Running od Beyoncé, pretvorenú do pomalšej verzie. Jednoznačným “áno” napokon postúpila do divadla, kde bude už o zopár týždňov bojovať s najlepšími spevákmi z castingov.

Adela však už má za sebou zopár pokusov so spievaním, pričom len nedávno vydala svoj oficiálny singel Sběratel srdcí. Kým pred porotu prišla mladá študentka vo voľnom svetri a čiernych nohaviciach, zdá sa, že v súkromí je poriadna dračica, pričom jej fotky na sociálnej sieti hovoria sami za seba. Spoznali by ste v tejto kočke hanblivú krásku z castingu?

Krásku s nadupaným dekoltom môžete vidieť >>>TU<<<, ale aj >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sběratel srdcí

Zdroj: Markiza | Video: Streamable, YouTube | Foto: IG/adela_krejdlova, Markiza