V utorok (5. júla) v popoludňajších hodinách došlo k šokujúcemu incidentu v Košickom kraji. Na miesto boli privolaní muži zákona i zdravotníci, ktorí okamžite začali s resuscitáciou zraneného muža. Bohužiaľ, dobitú obeť sa už nepodarilo zachrániť.

V jednej z trebišovských osád došlo k vážnemu konfliktu medzi skupinou mužov. Hádka sa natoľko vyostrila, že sa začali fyzicky napádať a napokon bola 35-ročná obeť zasiahnutá lopatou. Útočník ju naďalej udieral nástrojom do brucha a hrudníka, pričom k bitke sa napokon pridal aj ďalší muž.

Tretí agresor použil palicu, ktorou ležiaceho Jozefa udieral do nôh. Vo chvíli, keď sa obeť prestala hýbať, skupina bitkárov z miesta činu ušla. Na miesto boli privolaní muži zákona, ktorí dvoch z nich zadržali doma a napokon bol zadržaný aj tretí muž. Spoločne boli prevezení na policajné oddelenie.

Na mieste zasahovali aj zdravotníci, ktorí začali s resuscitáciou, no Jozefa sa nepodarilo zachrániť. Vyšetrovateľ už obvinil 18-ročného Viktora zo zločinu zabitia s prečinom výtržníctva, 37-ročného Viktora zo zločinu ublíženia na zdraví s prečinom výtržníctva a 16-ročného Jozefa z prečinu výtržníctva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Košický kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Košický kraj, Unsplash